Odchudzacze

Forum dla ochudzających, szczególnie na Meridii ale nie tylko.

Ogłoszenie

Witam serdecznie i bardzo proszę o stosowanie się do zasad ... jest ich mało więc nie powinno być problemów.

#1 2008-04-07 18:53:55

Anushiak

Administrator

4217360
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 28

Anushiak - pamiętnik odchudzania

Dzień 5
07.04.2008



Dziś zjadłam

- rano między 6 a 7 tabletka popita szklanką wody truskawkowej żywiec
- w pracy: 0,5l jogurtu bananowego Zott + 2 nektarynki + kawa z mlekiem i cukrem + woda min. żywiec truskawkowa 1,5l
- w domu: 2 kromki pszennego chleba z jakąś dziwną mielonką z biedronki...

Nie najzdrowsze to wszystko było ale ilościowo chyba w sam raz.
Waga na dziś 88kg - nie chcąc zwariować postanowiłam ważyć się tylko raz w tygodniu... i już się nie mogę doczekać następnego poniedziałku, żeby sprawdzić czy są jakieś efekty.
We wtorki za to będę się mierzyła (obwód pasa, bioder, uda i ramienia, w biuście i pod biustem)

W pierwszym wpisie dodam jeszcze że mój wzrost to 173cm - niektórzy stoją za wzrostem a nie którzy za rozumem

Planuję wieczorem iść biegać. korzystam już od jakiegoś czasu (kilka dni) z nagrań zamieszczonych na płytce w ostatnim wydaniu gazetki "Shape" Trening nazywa się "Kardio marszobieg terenowy" Poprawia pracę serca, wzmacnia kondycję i ułatwia utrzymać zgrabną sylwetkę... i muszę przyznać ze jak na początkującą sportsmenkę całkiem nieźle mi idzie. Wersja dla rozpoczynających ten sport jest bardzo przystępna i przyjemna. Dziś jest taki deszcz, że nie wiem co wyjdzie z moich planów ale chyba mimo wszystko się zmuszę... mimo deszczu.

Dodam tylko dla zainteresowanych, że płytka zawiera 2 utwory (dla początkujących i dla zaawansowanych) każdy z 30 minutowym treningiem (bieg, chodzenie i rozciąganie) Utworki są nagrane w MP3 - można zgrać na przenośny odtwarzacz - ja mam na telefonie - słuchawki na uszy i lecę


No i nici z biegania... śnieg spadł, deszcz bym jeszcze jakoś przetrzymała ale śnieg to już przesada


Waga: 88kg
BMI: 29,4 (Nadwaga)
Prawidłowa waga: 55,37 - 74,52kg
Cel: 60 kg (-28)

Offline

 

#2 2008-04-09 12:21:47

Anushiak

Administrator

4217360
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 28

Re: Anushiak - pamiętnik odchudzania

Dzień 6
08.04.2008


Przegięłam na maksa - w pracy tylko:
1 kawa z mlekiem i cukrem
1,5l wody truskawkowej żywiec
jogurt 0,5l z mango
bułka sucha ciemna ze słonecznikiem i siemieniem lnianym

Ale za to wracajac do domu dziwnie zgłodniałam i nie mogłam się oprzeć
truskawkomym Flipsom i zrobiłam obiadek - ziemniaki z klopsikami i sosem pomidorowym
Zjadłam tyle, ze trudno było oddychać

Ze względu na pogodę znów nie biegałam, ale myślę że dziś to nadrobię.
Już się nie mogę doczekac bo zaczęłam mieć wrażenie ze troszkę schudłam, nie wiem jak to w liczbach wygląda ale po ubraniach widzę że jest przyjemniej

I może troszkę na buzi mi ubyło - woda zapewne ale zawsze cos.


Waga: 88kg
BMI: 29,4 (Nadwaga)
Prawidłowa waga: 55,37 - 74,52kg
Cel: 60 kg (-28)

Offline

 

#3 2008-04-21 10:29:46

Anushiak

Administrator

4217360
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 28

Re: Anushiak - pamiętnik odchudzania

No dobra - pogubiłam się... ale widzę że i tak sama do siebie piszę więc to chyba wszystko jedno jak często.
Dziś ważę już 84,7 kg ... ubrania dolne już rozmiar 42 a nie 44, górne nie wiem ale chyba bez większych zmian. Nadal się nie mierzyłam - jakoś czasu nie mogę wygospodarować, a jak go już mam to nie pamiętam o tym.  W kazdym razie czuję się już znacznie lepiej. Jakoś mniej mam takich wnerwiających mnie fałdek... może nie fałdek ale wypukłości - nie wiem jak to nazwać - w każdym razie powoli się ich pozbywam i jestem z tego baaardzo zadowolona.

Jem w miarę normalnie, nawet słodycze czasami, nie dużo ale jednak jakaś mała czekoladka mi czasami w łapy wpadnie
No ale cóż, mniejsza szansa na efekt jo-jo ale też dłuższe czekanie na wyniki terapii. Mogę czekać, ważne żeby to trwałe było.


Waga: 88kg
BMI: 29,4 (Nadwaga)
Prawidłowa waga: 55,37 - 74,52kg
Cel: 60 kg (-28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manga-projekt.pun.pl www.tnkserwer.pun.pl www.ksbook.pun.pl www.sikalafo.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja-pl.pun.pl