Odchudzacze

Forum dla ochudzających, szczególnie na Meridii ale nie tylko.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witam serdecznie i bardzo proszę o stosowanie się do zasad ... jest ich mało więc nie powinno być problemów.

#16 2008-04-08 20:43:39

Renia

Użytkownik

Skąd: kuj-pomorskie
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 5
Punktów :   
wiek: 34

Re: Witam jako pierwsza...oby nie ostatnia :)

:DHej witam!!!Dzis nie mialam za bardzo czasu na to aby Wam odpisać!Anushiak napisz jaki dział miałas na myśli.Pozdrawiam serdecznie!!

Offline

 

#17 2008-04-08 21:22:32

Anushiak

Administrator

4217360
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 28

Re: Witam jako pierwsza...oby nie ostatnia :)

Masz do wyboru mnóstwo - podzieliłam tematycznie. Jeśli chcemy pogadać tak sobie - o wszystkim i o niczym to najlepiej wejść w forum które ma tytuł "Co Wam ślina na język przyniesie", jak na głównej stronie przejdziesz w dół to znajdziesz wszystkie tematy forum Łącznie z miejscem na pamiętnik odchudzania. Pod każdym tematem opisałam o co mniej więcej w danym dziale chodzi... to też dla was - po jakimś czasie łatwiej nam będzie się tu odnaleźć, i odnaleźć interesujące nas wątki i tematy


Waga: 88kg
BMI: 29,4 (Nadwaga)
Prawidłowa waga: 55,37 - 74,52kg
Cel: 60 kg (-28)

Offline

 

#18 2009-01-25 11:13:40

elzbietaa11

Użytkownik

Skąd: Strzelin
Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam jako pierwsza...oby nie ostatnia :)

Witam wszystkich. Dzisiaj już drugi dzień jak wzięłam Zelixa. Czuję się dobrze, w nocy nie mogłam spać, ale to chyba tak jest na początku....
Ważę 80kg przy wzroście 168, to przynajmniej o 10 kg za dużo. Postanowiłam codziennie jeżdzić na orbitreku 25-30 minut no i oczywiście Zelixa. Zobaczymy, czy mi się powiedzie. Od 14 miesięcy nie mogłam za bardzo się ruszać miałam problemy z kręgosłupem i tak mi się przytyło - 6 kg.
Życzę wszystkim powodzenia. Co jakiś czas zerknę i napiszę jak działą na mnie Zelixa. Pozdrawiam wszystkich i walczcie z tłuszczykiem, niedługo upragnione ciepełko...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hakermania.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.siatka.pun.pl www.mojegotowanie.pun.pl www.wrestling-rulez.pun.pl